top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıEkin Özden

Sonunda hazırız!

Güncelleme tarihi: 2 Oca 2020


Uzun bir yolculuğun hazırlığı da kısa sürmüyor, yaklaşık 1.5 seneden beri hazırlanmaktayız. Öncelikle yolculuğumuz ürün geliştirmeyle başladı, çok sayıda kişiyle görüştük, işin önemli noktalarını öğrendik, onlarca hammaddeyi test ettik, sayısını hatırlayamayacağımız kadar fazla esans denedik, doğallıktan hiçbir zaman vazgeçmeyelim dedik, atölyemizi kurduk ve ürünlerimizin üretimine başladık. Aralık 2019 yılında ise ilk satışlarımız başladı.


Aslında hepsi bir hobiydi ilk başta, keyif aldıkça ilerledik, formül, esans ve fitil denemeleri çok zamanımızı aldı ama her adımında çok eğlendik.


Sadece doğal soya ve balmumu karışımı formülümüzle parafin içermeyen mum üretiyoruz, içerisinde fitalat gibi zararlı maddeleri barındırmayan ve sağlığa hiçbir zararı olmayan tarafımıza özel geliştirilen esanslar kullanıyoruz ve ithal özel fitillerle ürünün hem yanması hem de koku yaymasını ideal bir noktaya ulaştırıyoruz. Bu üçleme Orijinal Formülümüzü oluşturuyor.

Kokularımızı ise 4 koleksiyon'a ayırdık, Meyvesel kokuları beyaz bardaklarımızda, Çiçeksi kokuları bordolarda, doğa'dan gelen kokuları yeşillerde ve imza koleksiyonumuzu da siyah bardaklarda ürettik. Toplamda 21 adet kokuyla lansmanımızı yaptık, yenilerini de geliştirmeye devam ediyoruz.Comments


bottom of page